2017 m. kovo 31 d. parengta integruoto chemijos – technologijų projekto „Natūralios ir sintetinės medžiagos bei jų panaudojimo galimybės“ mokinių darbų paroda. Šio projekto tikslas – formuoti teigiamas mokinių nuostatas mokslo atžvilgiu, kelti motyvaciją, ugdymo turinį integruojant ir siejant su kūrybine praktine veikla. Projekto metu mokiniai susipažino su natūralių ir sintetinių medžiagų savybėmis, jų įvairove, privalumais ir trūkumais bei sužinojo, kur realiame gyvenime šios medžiagos naudojamos. Naudodami įvairius pluoštus, mokiniai gamino suvenyrus ir paruošė plakatus apie natūralias sintetines medžiagas.

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė

 

Akimirkos:

 

 

Atnaujinta: 2017/04/06

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!