Mokiniai lankėsi Kaune

dscf1321

Etnokultūros būrelio ir 7c klasės mokinių grupė greituoju traukiniu šeštadienį nuvyko apžiūrėti kelių Kauno muziejų.

Vykome lapkričio 23 d. – į Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimo šventę. Prie Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus pamatėme karių rikiuotės paradą, išgirdome tris salvių šūvius: Lietuvai Tėvynei, Laisvei ir Nepriklausomybei bei Kariuomenei.

Apžiūrėjome Karo muziejų, kuris mums padarė didelį įspūdį. O pamatę Stepono Dariaus ir Stasio Girėno ,,Lituanicos“ lėktuvo nuolaužas, nepatikėjome, kad tokiu mažu lėktuvėliu šie narsūs vyrai 1933 m. sugebėjo perskristi Atlantą… Muziejaus darbuotojai pasiūlė sudėti dėlionę ,,Žalgirio mūšis“ ir mums pavyko tai padaryti per trumpą laiką.

Aplankėme Velnių bei dailininko Žmuidzinavičiaus muziejus, pasivaikščiojome Laisvės prospektu, pamatėme pirmųjų Lietuvos prezidentų Kazio Griniaus, Aleksandro Stulginskio ir Antano Smetonos skulptūras Prezidentų kiemelyje. O pasikėlę senuoju Kauno funikulieriumi, apžiūrėjimo Kristaus Prisikėlimo bažnyčią. Deja, rūkas virš Kauno trukdė aiškiau  pamatyti nepakartojamą viso Kauno panoramą..

Išvyka likome labai patenkinti.

 

Etikos mokytoja Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2013/11/29

Skip to content