Minint Tolerancijos dieną, socialinė pedagogė Ieva Ramelienė ir  4f klasės mokytoja Loreta Gruodienė organizavo užsiėmimą, kurio metu vaikai aiškinosi tolerancijos sąvoką, išsakė savo mintis apie draugystę, pagarbą, supratimą ir bendravimą. Mokiniai puikiai suprato, kad kiekvienas žmogus turi teisę būti savimi, išreikšti save ir gerai jaustis tarp kitų žmonių. Iš savo minčių vaikai sukūrė tolerancijos medį. Pamokos tikslas – ugdyti pagarbą sau ir kitiems, elgtis su aplinkiniais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi.

Atnaujinta: 2018/11/16

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines