dscf2191Mokiniai dalinasi gerumu ne tik per šventes. Jau trečią kartą per šiuos mokslo metus vykstame vis pas kitus senelius padainuoti, pagroti ar gražiai padeklamuoti jiems eilėraštį. Šį kartą mūsų laukė Tremtinių namų gyventojai.

Džiugu, kad mokiniai iš J. Basanavičiaus progimnazijos bei gimnazijos nori ir gali pradžiuginti savo talentu kitus.

Genovaitė Dobikaltienė, Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2014/03/27

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“