Mokyklos biblioteką pasiekė MO muziejaus dovana – dvylikos pavadinimų knygos apie meną. Jos  skirtos  vaikams ir jaunimui. Dovanotų knygų sąraše – net keturių knygų serija „13 dalykų, kuriuos dera žinoti“. Tai lyg nedideli meno istorijos katalogai, kuriuose įdomiai formuluojami klausimai, vaizdingai pateikti atsakymai, nepamiršta knygose ir Lietuva. Leidiniuose įvairaus amžiaus skaitytojas atras skirtingų ir jam įdomių dalykų – 13 išradimų, dailininkų, paveikslų ar menininkių, apie kuriuos žinoti tikrai verta.

„Manome, kad vizualiai įdomiai pateiktas turinys – puiki galimybė sudominti jaunuosius skaitytojus. Būtent tokios yra į daugybę pasaulio kalbų išverstos knygos „D.I.Z.A.I.N.A.S“, „N.A.M.U.K.A.S“ ir „M.E.N.A.S“. Jose pristatomi garsūs dizaineriai, jų kurtų dizaino darbų istorijos, 35 keisčiausi, tačiau neįtikėtinai originalūs garsių architektų kurti pastatai ar pastarųjų 50 metų svarbiausi meno kūriniai. Šios knygos – lyg mažos enciklopedijos apie dizainą, architektūrą, šiuolaikinį meną. Kartu tai ir smagus nuotykis jauniesiems skaitytojams bei jų tėveliams ar seneliams“, – kelias iš dovanojamų knygų pristato MO muziejaus direktorė.“(https://mo.lt/news/mo-muziejaus-meno-knygos-pasieks-regionu-mokyklas-ir-bibliotekas/)

KVIEČIAME su leidiniais susipažinti  mokyklos bibliotekoje.  Tikimės, kad jie pasitarnaus ne vienam mokiniui ar pedagogui kaip kūrybinio įkvėpimo ir meno pasaulio pažinimo šaltiniai.

 

Atnaujinta: 2019/09/24

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių