dscf3587

Vos atėjus į vaikų namus, mane apėmė keistas jausmas. Buvo graudu, skaudu, nervinausi, tiesiog neapsakoma žodžiais būsena… Norėjosi, kad vaikai būtų linksmi. Nejučia pagalvojau, kad vieną dieną jie turės šeimą, jų gyvenimas susitvarkys. Taip pat susimąsčiau, jog ateis diena, kai kažkas jiems pasakys, kad jie yra įvaikinti. Man nuoširdžiai gaila vaikų namų globotinių. Niekada nesuprasiu, kodėl kai kurie tėvai palieka savo vaikus.


Aušra Pabedinskaitė 7c


Atnaujinta: 2015/03/05

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines