dscf3587

Vos atėjus į vaikų namus, mane apėmė keistas jausmas. Buvo graudu, skaudu, nervinausi, tiesiog neapsakoma žodžiais būsena… Norėjosi, kad vaikai būtų linksmi. Nejučia pagalvojau, kad vieną dieną jie turės šeimą, jų gyvenimas susitvarkys. Taip pat susimąsčiau, jog ateis diena, kai kažkas jiems pasakys, kad jie yra įvaikinti. Man nuoširdžiai gaila vaikų namų globotinių. Niekada nesuprasiu, kodėl kai kurie tėvai palieka savo vaikus.


Aušra Pabedinskaitė 7c


Atnaujinta: 2015/03/05

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”