lietuvos veliava

Pilietiškumas Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje – ne tik skambūs žodžiai. Mūsų mokykla ugdo jaunąją kartą skiepydama tautiškumo ir pilietiškumo principus. Tą rodo Sausio 13-ajai paminėti skirti renginiai, kurių šiemet išties gausu.

Mūsų progimnazija kasmet prisijungia prie jau ne pirmus metus Lietuvoje vykstančios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokyklos languose Sausio 13-ąją sužibs žvakelės, simbolizuojančios apgintos laisvės šviesą, gyvybę, vienybę, atmintį ir susikaupimą.

Istorijos bei etikos mokytojos ves netradicines pamokas, kurių  metu mokiniai klausysis pasakojimų apie Sausio 13-osios dienos įvykius.

Laisvės gynėjų dieną mokiniai paminės lankydamiesi Lietuvos radijo ir televizijos muziejuje bei Kryžių kalnelyje prie Vilniaus televizijos bokšto. Šiai reikšmingai dienai atminti mūsų progimnazijoje surengtos mokinių piešinių parodos. Pradinių klasių mokytojos tądien savo mokiniams taip pat surengs edukacinę parodą ir pasakos vaikams apie reikšmingus mūsų tautai Sausio 13-osios įvykius.

 

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/01/09

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai