Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 1B klasės mokiniai laimėjo galimybę dalyvauti bandomajame MINECRAFT  ir leidyklos „Šviesa” projekte. Bandomoji projekto versija kol kas apėmė 4 mokomuosius dalykus – matematiką, lietuvių kalbą, pasaulio pažinimą ir informatiką. Dvi savaites trukusių bandymų metu pirmokai MINECRAFT žaidime atliko tokias užduotis kaip painaus labirinto įveikimas išmokus atskirti „b“ ir „p“, „g“  ir  „k“ garsus, skaičių sekos sudėliojimas trimatėje erdvėje ar sveikų produktų rūšiavimas virtualiame turgelyje. Mokytojos A. Sakalauskaitė ir I. Levanavičienė padėjo pirmokams atlikti minėtas užduotis.

Vieni iš pagrindinių dalykų, kuriuos lavina MINECRAFT – tai loginis mąstymas, erdvės pajautimas ir meniniai sugebėjimai. Pirmokams šio žaidimo aplinka buvo lengvai suprantama. Žaidybinė edukacija derėjo su technologinėmis naujovėmis, mokinio skaitmeniniu raštingumu.

1B klasės mokytoja A. Sakalauskaitė

 

Atnaujinta: 2019/05/20

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”