220px-Mikalojus_Konstantinas_CiurlionisRugsėjo 22 dieną sukako 140 metų, kai gimė garsus menininkas Mikalojus Konstantinas  Čiurlionis. Apie šį kūrėją diskutuoja ir bando jį pažinti pasaulio filosofai, organizuojamos konferencijos, skaitomos paskaitos, kuriami filmai. Tai mūsų kultūros perlas, kurį  turi atrasti jaunoji karta.

Ta proga mokyklos biblioteka inicijavo projektą, kurio tikslas – paskatinti mokinius labiau domėtis Lietuvos kultūra, M. K. Čiurlionio menine raiška ir tuo pat metu mokytis ieškoti informacijos  bei gebėjimo išreikšti savo pamąstymus tiek žodžiu, tiek raštu.

Samprotavimais apie M. K. Čiurlionio paveikslus pasidalino 6b, 7c, 7d, 8b, 8d klasių mokiniai. Jiems vadovavo lietuvių kalbos mokytojai G.Rukšėnienė, A.Mičiūnienė, A.Vėta, A.Šalkauskaitė. Pamokas bibliotekoje apie M. K. Čiurlionį parengė ir muzikos mokytoja ekspertė Jelena Skupienė.

Karaliu-pasaka_Ct-35-1024x961[1] 20151006_151059

 

Projektas pristatytas II-ojo aukšto fojė, prie bibliotekos. Abonemente parengta teminė leidinių paroda, skirta M. K. Čiurlionio 140-osioms metinėms, taip pat yra galimybė vedamų pamokų metu pasiklausyti  jo muzikinių kūrinių.

Informaciją rengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2015/10/12

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai