Štai dar vieni mokslo metai netrukus pasieks finišo tiesiąją. Mūsų progimnazijoje jau antrąsyk vyko daug emocijų ir azarto sukėlusios varžytuvės – „Metų klasė“, kuriose dalyvavo 1-8 klasių mokiniai. Visos klasės labai stengėsi: stropiai mokėsi, rinko taškus sporto varžybose, skaitė knygas, atsakingai nešiojo uniformas, dalyvavo konkursuose bei olimpiadose, puošė klases ir mokyklos erdves. Buvo stebimas ir vertinamas moksleivių elgesys, visuomeniškumas. Visa tai susumavus buvo nominuotos net trys klasės. Pirmų – antrų klasių koncentre nugalėtoja paskelbta 1č klasė, surinkusi 72 taškus. Nuo jos labai nedaug atsiliko 1n ir 2n klasės, surinkusios po 69 taškus. 3-4 klasių koncentre laimėjo 4b klasė, surinkusi 67 taškus. Antrąją vietą pasidalino 3n ir 4n klasės, surinkusios 66 taškus. 5-8 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo 7b klasė, surinkusi 72 taškus. Antrąją – 6č, surinkusi 71 tašką. Trečioji vieta atiteko 5č klasei, surinkusiai 67 taškus. Daugiausiai taškų pelniusios klasės buvo apdovanotos paskatinamaisiais prizais. Džiaugiamės laimėtojais, parododžiusiais gražų pavyzdį, kaip svarbu dirbti komandoje ir vieningai siekti tikslo.

Atnaujinta: 2023/05/30