ubuntu

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 5-7 klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos globojamame Afrikos šalių kultūrų įvairovei skirtame piešinių, instaliacijų, fotografijų bei video darbų projekte-konkurse UBUNTU – aš esu, nes esi tuir yra šio projekto partneriai. Šis konkursas – tai priemonė kurstyti domėjimąsi mažai pažįstamos šalies daile, geografija, gamta, tradicijomis, taip pat skatinti moksleivių saviraišką, kūrybiškumą, pagarbą įvairovei, atkreipiant dėmesį į tai, kad jie yra globalaus pasaulio dalis.

darbai

Atnaujinta: 2015/02/27

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“