Straipsnis 1 (2)Mūsų vykdomų gyvenimiškų veiklų pėdsakas daro įtaką gamtinei ir gyvenamajai aplinkai. Kuo  didesnis  pėdsakas, tuo didesnė mūsų daroma  įtaka. Visa tai mokslininkai pavadino „Ekologiniu pėdsaku”. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras drauge su Švietimo ir mokslo ministerija kviečia tirti mokyklų paliekamą „Ekologinį pėdsaką“ dalyvaujant programoje „Darni mokykla“.

Pirmajame etape siekiame supažindinti mokinius su energijos apskaitos sistemomis progimnazijoje, renkame duomenis apie mokyklos suvartojamą elektrą, šildymą, vandenį, atliekas, maistą ir mobilumą – šie duomenys padės nustatyti, kurioje srityje mokykla galėtų geriau valdyti energijos išteklius, mat vykdoma programa siūlo ekspertų situacijos analizę ir kviečia pritaikyti priemones „Ekologinio pėdsako“ mažinimui.

Straipsnis 1

 Biologijos mokytoja


Atnaujinta: 2016/01/22

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!