Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos technologijų mokytojai bei 8-ų klasių mokiniai, bendradarbiaudami su M. K. Čiurlionio trikampio bendruomene, kūrė paukštelius, kuriais buvo nutarta papuošti aplinką. Mūsų moksleiviai – darbštūs ir kūrybingi: projektavo, pjaustė lazeriu, spalvino, dažė. Gamybai  buvo naudojama tvari medžiaga – perdirbta fanera. Projekto darbams vadovavo mokytojas ekspertas Henrikas Vaišvila, o jam talkino  dailės vyresnioji mokytoja Jolita Šakočiuvienė. Pagaminti paukšteliai nutūpė Lakštingalų skvere. 

Sparnuoti giesmininkai džiugina ne tik skvero praeivius, bet ir mūsų mokyklos bendruomenę. Lauko klasėje prie paukštelių dailiai pritūpė  vištelės su viščiukais, kuriuos pagamino mūsų mokyklos keramikos būrelio mokiniai, vadovaujami mokytojos Jolitos. Keramikos dirbinius lipdė pirmų ir antrų  klasių mokiniai.

O minint paukščių sugrįžimo dieną, 5v, 5č ir 7v klasių mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojo eksperto Stasio Voverio,  dalyvavo Levo Karsavino mokykloje vykusiame konkurse “Vilnius – paukščių namai”. Amatų ir tautodailės būrelio mokiniai  pagamino inkilą čiurliams ir buvo nominuoti “Už inkilą daugiabutį čiurliams”. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.Atnaujinta: 2023/05/30

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”