img_0934

Sausio 21 dieną mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“. Koks gi būtų mūsų gyvenimas be gražiausiom spalvom pražydusio, nušvitusio lietuviško žodžio. Šis renginys – meilės grožiniam tekstui bei meniniam žodžiui pavyzdys. Poezija  nuostabi, nes ja galima išreikšti saulės spalvą, svajonių platybes ir meilės grožį bei kančių vingius. Poezija kalba tiems, kurie supranta daugiau, negu ji gali pasakyti.

Tikriausiai nėra tokios pamokos, kurioje būtų galima išsiaiškinti, kas yra tikroji eilėraščio gyvybė, tas nemirtingumo siūlas, besivyniojantis tarp eilučių. Kiekvienam eilėraščiui gyvybę suteikia jį skaitantis žmogus. Gerųjų žodžių kryptimi ėję mokiniai padovanojo gyvus, širdimi sušildytus eilėraščius. Renginyje skambėjo muzika. Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo aktorė Aldona Kumpytė, kuri negailėjo skaitovams patarimų ir gražių žodžių.

Tikime, kad pabuvę kartu, pasinėrę į poezijos svaigulį, tikrai tapome geresni, nuoširdesni, jautresni. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojas, dalyvausiančias Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse:

  1. Viktorija Smolskaitė 7D
  2. Austėja Drevinskaitė 7D
  3. Gabrielė Skupaitė 8B.

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/01/22

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama