2020-ieji metai prancūzų kalbos besimokantiems mokiniams buvo kupini literatūrinių atradimų. Visus metus 5-8 klasių mokiniai skaitė ir gilinosi į žymiausių literatūros autorių biografijas ir jų kūrinius. Nuo Prancūzijos literatūros neatsiejamas ir Antoine de Saint-Exupéry bei jo bene žymiausias kūrinys „Mažasis Princas“ (Le Petit Prince) progimnazistus lydėjo visus praėjusius metus. Mokiniai turėjo galimybę aplankyti įvairiomis užsienio kalbomis išverstų „Mažojo Princo“ knygelių parodą, vaidino spektakliuose, piešė Mažojo Princo iliustracijas. Mokiniai sužinojo kiek planetų aplankė Mažasis Princas ir ką kiekvienoje jų sutiko.

Metus vainikavo baigiamasis darbas – elektroninė Mažojo Princo planetų knyga.  Mokiniai svajojo apie naujas planetas ir jas siūlė aplankyti Mažajam  Princui. Vaikai naujas Mažojo Princo planetas iliustravo  ir aprašė neįprastu, kaligramos metodu (kai iš ranka parašytų žodžių sukuriamas vizualus objektas, piešinys).

Įvairių klasių mokinių darbai sugulė į vieną Mažojo Princo planetų knyga, kurioje galima pamatyti įvairiausias, dar negirdėtas planetas: nuo Dovanų iki Magiškosios.

Kviečiame pavaryti ir paskaityti

 

Prancūzų kalbos mokytojos Milda ir Donata

Atnaujinta: 2021/01/28

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą