Sausio 19 d. STEAM būrelis „Mažoji laboratorija“ lankėsi Nacionaliniame kraujo centre. Vaikai turėjo unikalią galimybę pamatyti, kaip laboratorijoje nustatoma kraujo grupė, kokie regentai naudojami. Vyko interaktyvi paskaita apie kraujo komponentus, neatygintinos kraujo donorystės svarbą, donoro sveikatos rodiklius ir kitus su donoryste susijusius dalykus. Būrelio mokytoja Ingrida daugkartinė NKC savanorė, tad ir šį kartą ji tapo donore. Šios edukacinės išvykos metu kartu vyko ir mūsų svečiai iš Prancūzijos Chloe ir Alexandre, kuriems tokia patirtis buvo nauja. Priminkime visuomenei apie savanorystės svarbą ir ugdykime požiūrį į žmogaus kūną, sveikatą!

 

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

Akimirkos:Atnaujinta: 2019/04/25

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė