Šį gruodį net keturias dienas naujojoje lauko klasėje per ilgąsias pertraukas šurmuliavo šv. Kalėdų mugė, kurią rengė pradinių klasių mokiniai, o jiems talkino – tėveliai ir mokytojai. Kaip tikroje kalėdinėje mugėje čia kvepėjo imbieriniai sausainiai, garavo karšta arbata, prekystaliai buvo nukloti skanėstais ir rankdarbiais, ore tvyrojo šventinė nuotaika.

Mugė suteikė daug malonių akimirkų tiek prekeiviams, tiek pirkėjams, tačiau ne visi žinojo, jog ši kalėdinė mugė kartu buvo ir labdaros mugė, kurios metu surinktos lėšos mokinių sprendimu buvo skirtos labdaros organizacijoms. Viso paramai gyvai surinkome  net 2438 eurus! Taip pat papildomai pinigėlių pervesta tiesiai į paramos fondų sąskaitas. Mūsų mokinių dėka Šv. Kalėdos ir ateinantys metai bus šiltesni ir skalsesni R. Kaukėno labdaros ir paramos fondo globotiniams, neišnešiotukų šiluma besirūpinančiai VšĮ “Mezgu mažam kovotojui”, M.K. Čiurlionio trikampio bendruomenės remiamiems Ukrainos vaikams, “Tautmilės priegaudėlės” globojamiems augintiniams. O Ukrainos vaikų taip pat laukia dar ir dovanėlės, kurias suruošė mūsų progimnazijos bendruomenės nariai.

 

Džiaugiamės, kad ši mugė sustiprino klasių bendruomenes, o jauniausius progimnazijos mokinius mokė atverti širdis ir dalintis su labiau stokojančiais. Didžiuojamės savo pradinukais, kurie parodė, kokios didelės jų širdelės, nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kurie padėjo mokiniams įgyvendinti jų sumanymus, bei mugės dienomis skyrė daugiau kišenpinigių. Neabejojame, kad mugė taps tradicine, o bendruomeniškumas ir atjauta kitam – vertybėmis, su kuriomis augs mūsų progimnazijos mokiniai.

 

Maloniai leidus 3b klasės mokinių tėveliams, dalinamės jų įspūdžiais po mugės:

Gruodžio 7 d. mokyklos lauko klasėje įvykusi 3 klasių Kalėdinė mugė priminė vaikystę: šiltą,

kvapnią, saldžią, pripildytą šypsenų, šventinio džiaugsmo ir spindinčių vaikų akių. Mugėje

dalyvavome ir mes – trečiokų tėveliai. Puikiai praleidome laiką bendraudami su mažaisiais ir

ne tokiais mažais mokinukais, skubėjusiais pirkti kvapnių imbierinių sausainių, spalvingų

meduolių, šokoladinių besmegenių, įvairiausių pyragų ir šiltos arbatos. Įspūdžiai – patys

geriausi, pasijutome tarsi būtume Kalėdų senelio elfai, dalinantys vaikams šventinį

džiaugsmą. Pasižadėjome kitais metais ne tik dalyvauti mugėje, bet ir iškepti du, tris ar net

keturis kartus daugiau gardumynų ir vėl prisidėti skleidžiant užburiančią Kalėdų magiją.

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos vadovams ir mokytojams už šią nuostabią iniciatyvą!Atnaujinta: 2024/01/08

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena