Matematikai
Kovo 7d. 13 val. progimnazijoje vyko tarpmokyklinis matematinis renginys – protų mūšis „Suskaičiuok, jei gali”. Kartu su mūsų mokyklos 8 klasių mokiniais rungėsi Vilniaus Taikos progimnazijos, Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos, progimnazijos „Magis” ir M. Daukšos vidurinės mokyklos aštuntokų komandos.

Nuo pirmojo etapo pirmavusi progimnazijos „Magis” komanda nepasidavė iki pat pabaigos – išplėšė pergalę iš ant kulnų jiems lipusių mūsų progimnazijos aštuntokų.

Sveikiname komandą „Magiai” (mokytojas Nerijus Kukuraitis), laimėjusią protų mūšį. Visoms kitoms komandoms dėkojame už smagiai praleistą popietę. Nuoširdų ačiū tariame leidyklai „Šviesa” už prizus ne tik nugalėtojams, bet ir kitiems protmūšio dalyviams. Ačiū komandas ruošusiems, mokinius atlydėjusiems ir vertinimo komisijoje dirbusiems mokytojams: Pauliui Vanagui, Katerinai Gospodarec, Edgard Olechnovič, Nerijui Kukuraičiui, Zitai Didikienei, Teresai Adamovič ir Anai Senkevič.

Ačiū Simonai Stankutei už renginio įamžinimą fotografijose.

Išsiskyrėme pasvarstydami, gal ir vėl teks susirungti kitame matematikos protų mūšyje. Galbūt nugalėtojai mus pasikvies į savo mokyklą pasimėgauti suktais matematikos klausimais, galvosūkiais ir mįslėmis?

Matematikos mokytojos Jolita Verseckaitė ir Rita Šatkauskienė


Atnaujinta: 2014/03/09

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena