Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, kartu su  Europos Sąjungos struktūriniu fondu  įgyvendina  projektą NR. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0054  „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant  žaliąjį mokinių požiūrį“ .

Vasario 19 d. Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko projekto dalyvių forumas, kurio  metu aptarėme projekto įgyvendinamo etapus, praktikavomės kūrybinėse dirbtuvėse ir tobulinome STEAM veiklų organizavimo įgūdžius. Taip pat dalyvavome moderavimuose, kuriuose sprendėme realias problemas ir teikėme pasiūlymus joms spręsti. Forume dalyvavo ir mokyklas konsultavo VDU dėstytoja, KTU gimnazijos pavaduotoja inžineriniam ugdymui- Aritonė Plungienė.

Be galo džiaugiamės, kad šis projektas yra sėkmingas ir kuria didelę pridėtinę vertę tiek mūsų progimnazijai, tiek dalyvaujančioms mokykloms!

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos dalyvėms: Trakų r. Aukštadvario mokyklai-darželiui „Gandriukas”, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijai, Marijampolės „Šaltinio” progimnazijai, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai, Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinei mokyklai!

 

Ingrida Mereckaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Atnaujinta: 2019/02/21

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė