Kovo 28 d. 8d klasės mokinės Ieva Betkytė ir Veronika Poškutė dalyvavo Vilniaus miesto 5 – 8 klasių matematikos ir gamtos mokslų konferencijoje „Pasaulis aplink mus“, kuri vyko Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje. Konferencija – tai svarbi tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo forma, leidžianti semtis naujų idėjų, dalintis patirtimi. Kiekvienas žmogus gali ir privalo tobulėti. Šios konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis matematika ir gamtos mokslais, rasti kuo daugiau bendrų sąlyčio taškų, taikyti gamtamokslinę tiriamąją veiklą, sudaryti sąlygas mokinių saviraiškai ir lyderystei, plėtoti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Ieva ir Veronika šioje konferencijoje skaitė pranešimą „Chemijoje – matematika“. Tai kūrybinis dviejų mokomųjų dalykų integravimas. Buvo įdomu išgirsti apie Mėbijaus juostą ir  Pirsono kvadrato taikymą matematikos pamokose, judėjimo uždavinių sprendimą pritaikius grafinį metodą, kaip integruojami iš pirmo žvilgsnio nesuderinami mokslai – istorija ir matematika. Konferencija buvo įdomi ir naudinga dėl galimybės pasisemti naujų idėjų ir patirties ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Dalyvavimas konferencijoje – tai puiki investicija į save, savo įgūdžius. Gera konferencija verčia mus augti! Esame dėkingi organizatoriams už puikiai organizuotą renginį ir svetingumą.

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė  ir matematikos mokytoja Zita DidikienėAtnaujinta: 2019/04/03

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena