20161202_115925Vilniaus miesto Jaunųjų turistų centras organizavo kelionių maratoną šalies mokiniams ir mokytojams „Nuo gimtinės iki plačios šalies“. Maratonas, skirtas Lietuvai, vyko nuo 2016 m. vasario 1 iki lapkričio 1 dienos. Jame dalyvavo etnokultūros būrelio mokiniai ir mūsų progimnazijos mokiniai (pernai 6 c, o šiemet 7 c klasė). Keliavome po Vilniaus apylinkes, plaukėme ežerais. Iš įvairių žygių maratono kelionių organizatoriams siuntėme nuotraukas, aprašymus. Gruodžio 2 dieną, nuvykę į Neformaliojo ugdymo centrą, buvome maloniai nustebinti, kai organizatoriai paskelbė, jog šalies mastu laimėjome antrąją vietą. Gavome diplomus, dovanėlių.

Mokiniai labai apsidžiaugė tokiu įvertinimu ir yra pasiryžę dar daugiau keliauti po savo gražųjį kraštą.

 

7 c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

 

20161202_200211


Atnaujinta: 2016/12/05

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama