71729078Dėkojame visiems makulatūros rinkimo akcijos dalyviams, kurie padėjo pagerinti rekordą – šįsyk surinkome beveik 2 tonas panaudoto popieriaus ir jo gaminių. Įspūdingai pasirodė pirmąsias tris vietas užėmusios klasės: vien jų sukauptas makulatūros kiekis – 1104 kg. Aktyviausi medžių gelbėtojai – mokyklos pradinukai. Iš vyresnių klasių daugiausiai makulatūros pristatė – 5D kl. mokiniai – 104 kg.  Ir nors skirtingai vertinamas medžių kiekis, kurį gali išgelbėti viena tona makulatūros ( nuo 18 iki 24), manome, kad tai svarus mokyklos indėlis.
Sveikiname nugalėtojus:

I vieta: 3B – 534 kg

II vieta: 1D – 340 kg

III vieta: 2B – 230 kg

IV vieta: 3D – 164 kg

V vieta: 2A – 142 kg

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Biologijos mokytoja


Atnaujinta: 2015/05/25

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą