balionėliaiSveikiname makulatūros rinkimo akcijos nugalėtojus. Visas prizines vietas iškovojo pradinių klasių mokiniai. Pirmąją vietą užėmė 2a klasė, sunešę rekordinį kiekį nereikalingų popieriaus gaminių – 389 kg., antrąją vietą užėmė nuolatiniai akcijos dalyviai 3b klasės šaunuoliai, surinkę 334 kg makulatūros, na o III – ąją vietą iškovojo 2 b klasė – 229 kg. Ketvirtoje vietoje atsidūrė ištikimi akcijos dalyviai – 7 b, surinkusi 129 kg makulatūros.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2014/11/Makulat_ros-rinkimo-akcija-lentele.pdf” save=”0″]

Laimėtojams ir aktyviausiems dalyviams bus įteikti diplomai. Sveikiname ir dėkojame, kad rūpinatės aplinka.


Atnaujinta: 2014/11/10

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”