Šiais metais makulatūros rinkimo akcijos, tapusios tikra mokyklos tradicija, sulaukė dar daugiau dalyvių. Rudeninės makulatūros rinkimo akcijos metu daugiausiai makulatūros pristatė 6B, 2B ir 2A klasės. Vaikai uždirbo savo klasėms žaliųjų taškų, kuriais vertinama aplinkai naudinga mokinių veikla Žaliosios mokyklos klasės rinkimuose.

Šiuo metu akcijos dalyviai jau gali tiksliai pasverti, kiek makulatūros jie pristato – daug smagiau žinoti, kad surinkai daugiausiai nereikalingo popieriaus, kuris neirs šiukšlynuose, o bus perdirbamas ir panaudojamas dar kartą.

Pavasarinės akcijos metu 2B – aktyviausia klasė – surinko 323 kg makulatūros. Jie – tikri šaunuoliai! Klasė gavo 10 žaliųjų taškų. 8 taškus gavo antrąją vietą užėmę ir 119 kg pristatę 1A klasės mokiniai, 6 taškus gavo trečiąją vietą užėmę ir 91 kg popieriaus pristatę septintokai iš 7B. Sveikiname aktyviausius! Ne ką mažiau makulatūros pristatė ir kiti akcijos dalyviai. Visi drauge mes surinkome 847 kg popieriaus ir išsaugojome beveik 15 medžių. Ačiū, kad rūpinatės savo aplinka.

Mokslo metų pabaigoje numatoma dar viena makulatūros rinkimo akcija – pasinaudokite proga joje sudalyvauti ir prisidėti prie aplinkos puoselėjimo.


Atnaujinta: 2014/04/07

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”