dscf2852Jau dvejus metus auga ir žaliuoja Maironio ąžuoliukų giraitė, esanti netoli Karmazinų pilkapių. 2012 m. ją pasodino šeštokai, pirmieji ąžuoliukai jau gerą pusmetrį paaugo. O prie Maironio giraitės stendo visą vasarą ir rudenį žaliuoja pavasarį pasodintos rūtos, žydi žemčiūgai (nasturtos).

Giraitę dabar aplanko įvairių klasių mokiniai, kurie atsodina po kelis neprigijusius medelius. Šiais metais penkis ąžuoliukus pasodino pradinukai ir dabartiniai penktokai, šeštokai, atvykę prie Karmazinų pilkapių paminėti Vėlinių. Vaikai ąžuolams padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2014/10/20

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena