dscf2852Jau dvejus metus auga ir žaliuoja Maironio ąžuoliukų giraitė, esanti netoli Karmazinų pilkapių. 2012 m. ją pasodino šeštokai, pirmieji ąžuoliukai jau gerą pusmetrį paaugo. O prie Maironio giraitės stendo visą vasarą ir rudenį žaliuoja pavasarį pasodintos rūtos, žydi žemčiūgai (nasturtos).

Giraitę dabar aplanko įvairių klasių mokiniai, kurie atsodina po kelis neprigijusius medelius. Šiais metais penkis ąžuoliukus pasodino pradinukai ir dabartiniai penktokai, šeštokai, atvykę prie Karmazinų pilkapių paminėti Vėlinių. Vaikai ąžuolams padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Paskaita ketvirtokams  -,,Kodėl žmonės valgo?“
Paskaita ketvirtokams -,,Kodėl žmonės valgo?“
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams