dscf2852Jau dvejus metus auga ir žaliuoja Maironio ąžuoliukų giraitė, esanti netoli Karmazinų pilkapių. 2012 m. ją pasodino šeštokai, pirmieji ąžuoliukai jau gerą pusmetrį paaugo. O prie Maironio giraitės stendo visą vasarą ir rudenį žaliuoja pavasarį pasodintos rūtos, žydi žemčiūgai (nasturtos).

Giraitę dabar aplanko įvairių klasių mokiniai, kurie atsodina po kelis neprigijusius medelius. Šiais metais penkis ąžuoliukus pasodino pradinukai ir dabartiniai penktokai, šeštokai, atvykę prie Karmazinų pilkapių paminėti Vėlinių. Vaikai ąžuolams padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2014/10/20

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė