Pradinių klasių mokytojos vedė edukacines pamokas, skirtas Maironio 150 – osioms gimimo metinėms paminėti. Mokiniai susipažino su poeto gyvenimo faktais ir kūryba, iliustravo Maironio eilėraščius. Klasėse buvo kalbama, diskutuojama apie didijį lietuvių literatūros klasiką.

Pradinių klasių korpuso antrajame aukšte surengta pradinių klasių mokinių darbų, susijusių su Maironio kūryba, paroda.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2013/11/10

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“