Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos etnokultūros būrelio nariai bei 6 d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Zita Didikiene šį pavasarį tvarkė Maironio ąžuoliukų giraitę, esančią prie Karmazinų pilkapių. Vaikai rovė tarp ąžuoliukų augančias avietes. Aktyviai dirbant, per pusę valandos buvo išrautos ąžuoliukams augti trukdančios avietės. Vaikams dirbti padėjo ir mus atvežęs šaunusis vairuotojas Mindaugas.

Po nelengvo darbo pailsėjome, pavalgėme atsivežtų skanumynų ir aplankėme Bradeliškių piliakalnį, esantį prie Dūkštos upelio. Kadangi diena buvo karšta, mus atgaivino Dūkštos upelio vanduo, nusiprausėme ir linksmi grįžome namo.

 

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!