dscf2065

Tradiciškai aplankėme Maironio ąžuolų giraitę, esančią netoli Karmazinų pilkapių. Pavasarinės išvykos metu prie stendo ,,Maironio giraitė“ šeštų klasių mokiniai pasodino rūtų kelmelį, nasturtų, sustoję tarp dar mažų ąžuoliukų deklamavo Maironio eiles. Kartu su Neries regioninio parko biologu Sauliumi Pupininku mokiniai padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“. Apžiūrėjome Neries regioninio parko lankytojams skirtą parodą parko direkcijoje.

Mažos apžvalgos prie Neries metu netikėtai radome retą laukinę gėlę – daugiametę blizgę, kurios kvapas tiesiog svaigino. Net ir silpnas lietutis nesugadino mūsų nuotaikos: juk prigis sodintos gėlės, o aplink kiekvieną ąžuoliuką sužaliuos nasturtų žiedeliai.

 

                                                Salomėja Vanagienė,

Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2014/05/20

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė