dscf2065

Tradiciškai aplankėme Maironio ąžuolų giraitę, esančią netoli Karmazinų pilkapių. Pavasarinės išvykos metu prie stendo ,,Maironio giraitė“ šeštų klasių mokiniai pasodino rūtų kelmelį, nasturtų, sustoję tarp dar mažų ąžuoliukų deklamavo Maironio eiles. Kartu su Neries regioninio parko biologu Sauliumi Pupininku mokiniai padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“. Apžiūrėjome Neries regioninio parko lankytojams skirtą parodą parko direkcijoje.

Mažos apžvalgos prie Neries metu netikėtai radome retą laukinę gėlę – daugiametę blizgę, kurios kvapas tiesiog svaigino. Net ir silpnas lietutis nesugadino mūsų nuotaikos: juk prigis sodintos gėlės, o aplink kiekvieną ąžuoliuką sužaliuos nasturtų žiedeliai.

 

                                                Salomėja Vanagienė,

Marija Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas