DSCN3848Lapkričio 30 d. renginyje ,,Lino pasaka” 4A klasės mokiniai (mokytoja Rasa Kacevičiūtė ) pristatė lietuvių liaudies papročius, skatino labiau domėtis tradicijomis. Buvo rodomas linas, jo pluoštas. Mokiniai pasakojo, kaip senovėje buvo apdorojamas šis augalas. Dalyviai kalbėjo ne tik apie praeitį, kaip žmonės linus sėjo, augino, rovė, džiovino, balino, audė ir pritaikė, bet ir apie dabartį – demonstravo madas. Ketvirtokai dainavo sutartines apie liną, inscenizavo liaudies žaidimus, grojo dūdele, fortepijonu, pateikė klausytojams klausimų.

Vaikai specialiai šiam renginiui siuvosi drabužius iš lino, gamino lino šakeles ir žiedelius.

DSCN3822 DSCN3835

4A klasės mokinukai šią programą parodė ne tik tėveliams ir seneliams, bet ir kitiems mokyklos pradinių klasių mokiniams. Džiaugiamės, kad savo pasirodymu suteikėme malonių įspūdžių, džiaugsmo.

DSCN3854 DSCN3844

Atnaujinta: 2015/12/01

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”