Le soleil toute l’année! Aštuonerių metų kelionė mūsų mokykloje buvo vainikuota vasaros stovykloje, saulėtoje Nicoje, Prancūzijoje. Aštuntos klasės mokiniai, atsiėmę mokyklos baigimo pažymėjimus, susikrovė lagaminus ir išvyko gilinti per ilgus metus įgytas prancūzų kalbos žinias. Nicoje mokiniai lankė įdomias pamokas Nicos universitete, tyrinėjo Nicos senamiestį, ragavo tradicinių patiekalų, pažino Prancūzijos kultūrą. Kelionėje netrūko nuotykių ir iššūkių, o taip pat ir nepamirštamų akimirkų.

O štai atsiliepimai iš vaikų lūpų:
„Buvo labai linksma, sužinojau, kad mokytis kalbos yra daug lengviau, kai tenka nuolat ja kalbėti“;
„Sužinojau daug naujų žodžių ir turiningai praleidau laiką“;
„Nicoje viskas labai gražu, tik labai karšta“;
„Sužinojau, kad galiu gyventi net ir su trylika žmonių viename name“;
„Susiradau daug naujų draugų ir sustiprinau senas draugystes“;
„Išsivežu gerą laiką ir naujas patirtis, visi „prasilaužėme“ prancūzų kalboje“;
„Iš pradžių bijojau, bet po to atleidau mane laikančią virvę ir pradėjau geriau kalbėti prancūziškai, o ir pačios atostogos tapo gražesnės“;
„Prisiminiau daug pamirštų dalykų, ačiū visiems, tikėkimės dar susitiksime“;
„Man patiko, kad važiuoja nedaug tramvajų, patiko miesto architektūra, o ypač namai, kuriuose gyvenome“;
Dėkojame Frankofonijos organizacijai už vasaros stovyklą, kolegoms už palaikymą ir gražius linkėjimus, ir žinoma, vaikams, už tai, kad esate nuostabūs, sumanūs ir savarankiški. Dalinamės gražiausiomis akimirkos, besitikėdami sugrįžti ten, kur saulės niekada netrūksta.

Prancūzų kalbos mokytoja Milda KlimaitytėAtnaujinta: 2023/08/11

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą