ch-5

Šis šetadienis mūsų mokyklos jaunučių chorui „Kregždelė“, vaikų tėveliams ir vadovei Jelenai Skupienei buvo turiningas, neeilinis. Kodėl? Ogi todėl, kad visos Lietuvos vaikų chorai balandžio 18 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje siekė naujo Lietuvos rekordo. Pusantro tūkstančio choristų iš visos Lietuvos lipo į sceną turėdami vieną tikslą – pasiekti ilgiausią Lietuvos istorijoje vaikų chorų koncerto rekordą. Mūsų mokyklos choras „Kregždelė“ pirmasis pradėjo festivalį „Dainų mozaika“, choristams akomponavo LMTA II kurso studentė Jonė Girdzijauskaitė. Festivalyje buvo sudainuotos 173 lietuviškos dainos, įvyko 8 visiškai naujų kūrinių premjeros. Chorinė muzika Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje skambėjo net 10 valandų. Agentūra Factum užfiksavo šį rekordą.

Žiūrovai šeštadienį galėjo ilsėtis klausydamiesi gražiausių 65 skirtingų Lietuvos kompozitorių melodijų ir liaudies dainų, kurias atliko vaikai iš 22 skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių. Bet kuriuo dienos metu buvo galima įsijungti televiziją internete www.delfi.lt ir www.scena.lt ir tiesiogiai stebėti transliaciją.


Atnaujinta: 2015/04/21

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė