LTF2014 metų kovo 26 dieną, trečiadienį, 18:00 valandą mūsų progimnazijos aktų salėje vyks Tėvų forumo organizuojama paskaita mokytojams ir tėvams „Kur slypi vaiko laimė ir sėkmė“. Paskaitą skaitys  Rytis Gurkšnys, Tarptautinės lyderystės akademijos lektorius. Susitikimo trukmė 2,5 val.

„Paskaitoje „Kur vaiko laimė ir sėkmė“ kalbėsime apie realybę, grėsmes, galimybes. Aiškinsimės, kas stiprina vaiko laimę, koks vaikas yra laimingas, ką daro laimingų vaikų tėvai? Svajosime apie savo vaikus po 20 – ies metų. Kartu mokysimės kurti tinkamą aplinką, kuri veda ilgalaikės laimės link, kalbėdami apie vertybes, įsitikinimus, emocinį raštingumą ir kompetencijas. Diskusijos metu identifikuosime didžiausius trukdžius kelyje į laimę.” (Lietuvos tėvų forumas).

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Atnaujinta: 2014/01/28

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“