Kovo 3-4 dienomis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada. Mokykloje sulaukėme mokinių iš skirtingų Lietuvos mokyklų, o taip pat, ir juos lydinčių mokytojų bei svečių iš Prancūzų instituto, Vilniaus miesto savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Iškilmingas renginys prasidėjo olimpiados atidarymu, kuriame skambėjo sveikinimo žodžiai, mūsų mokyklos mokinių atliekamos prancūziškos dainos ir nuotaikingi šokiai. Po atidarymo šventės mokiniai suskubo spręsti olimpiados užduočių, o jų mokytojai buvo pakviesti į įtraukiančias paskaitas.

Dvi dienas trukusioje olimpiadoje mokiniai ne tik atliko olimpiados užduotis, bet ir dalyvavo edukacijose, viktorinoje, komandinėse kūrybinėse užduotyse. Olimpiados pabaigą vainikavo uždarymo šventė, kurioje buvo pasveikinti olimpiados nugalėtojai. Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams ir organizatoriams. Vive la langue française!

Milda KlimaitytėAtnaujinta: 2023/03/06

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė