dscn1820

Sausio 23 d. mūsų mokykloje svečiavosi ansamblis ,,Tarškalai”. Visi pradinių klasių mokiniai susipažino su kolektyvo programa ,,Lietuvos gamtos įžymybės 2“. Teatralizuotą pasakojimą apie  keturias garsias gamtos vietas Lietuvoje lydėjo smuiko garsai, o puiki aktorių vaidyba bei humoras buvo palydėtas skambiu vaikų juoku bei plojimais.

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2014/01/27

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”