Lietuvos banko atstovai progimnazijoje

Kaip jau skelbta, nagrinėjame galimybes progimnazijos valgykloje įdiegti atsiskaitymo ne grynaisiais pinigais sistemą. Šią savaitę progimnazijos administracija ir mokytojai susitiko su Lietuvos banko atstovais, kurie atsakė į iškilusius klausimus ir pasiūlė savo pagalbą rengiant metodinę medžiagą. Dėkojame Lietuvos bankui, kuris dalinasi savo profesinėmis įžvalgomis ir padeda mums siekti bendrų tikslų.
Progimnazijoje sudarėme specialią darbo grupę, kuri ruošia visą projekto įgyvendinimo planą. Artimiausiu metu išsamiai pristatysime jį mokyklos bendruomenei. Iš anksto informuosime apie pristatymams skirtus susitikimus, kuriuose bus atsakyta į visus klausimus ruošiantis sklandžiai pereiti prie naujos atsiskaitymo sistemos valgykloje.

Atnaujinta: 2020/01/18

Skip to content