dsc_0257Ankstyvą penktadienio rytą pulkelis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos folkloro ansamblio „Rugelis“ vaikų išvyko į Ožkabalius, Vilkaviškio rajoną, Jono Basanavičiaus tėviškę. Čia jau penktąjį kartą buvo organizuojamas liaudies dainų festivalis „Ošia ąžuolai“. Aštuonios Lietuvos mokyklos Jono Basanavičiaus tėviškės klėtyje iš širdies dainavo liaudies dainas. Festivalio dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono švietimo skyriaus atstovai, Bartninkų vidurinės mokyklos direktorius Algirdas Žagarskis.

Mūsų mokyklos „Rugelio“ ansamblio narius šiltai priėmė Bartninkų vidurinės mokyklos kolektyvas ir mokiniai. Sužinojome ir išgirdome, kuo ir kaip gyvena to paties vardo dr. Jono Basanavičiaus mokykla. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su aplinka, muziejaus eksponatais. Visi buvo šiltai priimti ir apdovanoti padėkos raštais.

 

                      Muzikos mokytoja metodininkė

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2014/05/20

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė