img_6998

Kai storesnis sniego sluoksnis padengia žemę, laikas lesinti skraidančius mūsų mokyklos lankytojus – kiemelio paukščius. Pradėdami lesinimo sezoną šį trečiadienį su pirmokėliais buvome susitikę prie paukščių laukiančių lesyklėlių ir kalbėjomės apie tai, kaip ir kuo paukštelius maitinti, kokiems ir koks maistas labiausiai tinka. Besimokydami paukštelius ir pamaitinome saulėgrąžomis. Paskaitėlę vedęs Gediminas Petkus, Lietuvos ornitologų draugijos darbuotojas, vaikus supažindino ir  su dažniausiais Lietuvoje žiemojančiais paukščiais.

Kadangi lesyklėlės stovi mokyklos kiemuose ir yra visiems prieinamos, kviečiame prisijungti ir lesinti po storu sniego sluoksniu maisto sunkiai galinčius susirasti sparnuočius. Jiems tinka saulėgrąžos, įvairios kruopos, trupiniai ir nesūdyti lašiniai. Bet pradėjus lesinti,  svarbu,  tai daryti nuolat. Paukščius taip pat galima girdyti, nes ir žiemą jiems reikia vandens.

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/12/17

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”