Nuo lapkričio mėnesio vyksta integruotas skaityklos ir prancūzų kalbos projektas „Je lis et j‘apprends le français“.  Projekto metu 5 klasės mokiniai kartu su mokytoja Kristina Pranckūniene skaitė pasaką „Les chaussettes du Père Noël“. Mokiniai nežinomų žodžių ieškojo žodynuose, dirbo ne tik pamokos metu, bet aktyviai lankėsi skaitykloje ir pertraukų metų, po pamokų. Gruodžio 21d vyko skaitytos knygos vertimų pristatymas bei apdovanojimai už tiksliausiai išverstą tekstą, aktyvų lankymąsi skaitykloje, gražiausią iliustraciją. Kviečiame užsukti į skaityklą ir paskaityti lietuvišką Kalėdinės pasakos variantą.Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių