Nuo lapkričio mėnesio vyksta integruotas skaityklos ir prancūzų kalbos projektas „Je lis et j‘apprends le français“.  Projekto metu 5 klasės mokiniai kartu su mokytoja Kristina Pranckūniene skaitė pasaką „Les chaussettes du Père Noël“. Mokiniai nežinomų žodžių ieškojo žodynuose, dirbo ne tik pamokos metu, bet aktyviai lankėsi skaitykloje ir pertraukų metų, po pamokų. Gruodžio 21d vyko skaitytos knygos vertimų pristatymas bei apdovanojimai už tiksliausiai išverstą tekstą, aktyvų lankymąsi skaitykloje, gražiausią iliustraciją. Kviečiame užsukti į skaityklą ir paskaityti lietuvišką Kalėdinės pasakos variantą.Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”