Geras žodis nieko nekainuoja, bet kaip gydo ir stiprina. Gaila, kad per mažai jų ištariame. Juk geri žodžiai ilgiau širdyje išlieka ir vertingesni negu daiktinės dovanos.

Daug nuoširdžių žodžių laiškuose parašė ir mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai. Jie rašė laiškus įvairių Lietuvos miestelių senelių globos namų senjorams. Dalinosi savo džiaugsmais, rūpesčiais ir pomėgiais. Pasakojo apie įvairiausius santykius su artimaisiais. Svarstė, kiek senoliai turėjo patirti: karas, sovietinis režimas, laisvės kovos, nepriklausomybės atstatymas… Tarė padėkos žodžius ir linkėjo jaukių švenčių.

Mūsų bendradarbiai – leidykla „Tikra knyga” ir bibliotekininke Irena Karpavičiene.

Ačiū mūsų progimnazistams už atvirumą, nuoširdumą ir jautrų žodį tiems, kam jų labiausiai reikia.

Genovaitė Dobikaltienė

Atnaujinta: 2018/12/19

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė