Unikali galimybė užmegzti ryšį su palydovu kosmose!
Jau ateinantį pirmadienį – kovo 13 d. 18 val. – kviečiame Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenę į išskirtinį susitikimą su pirmojo lietuviško palydovo Lituanika SAT-1 kūrėju Simonu Kareiva. Susitikimas prasidės 18 val. J. Basanavičiaus progimnazijos salėje, o paskui persikels į mokyklos kiemą. Moksleiviai turės unikalią galimybę kartu su pačiu išradimų kūrėju sukonstruoti mėgėjišką radijo stotelę ir užmegzti ryšį su su orbitoje skraidančiu palydovu.

Laikas vėlyvas, kadangi tik tam tikru laiku ir tik keliolika minučių įmanoma „pagauti“ palydovą. Būkite laiku ir prisilieskite patys prie mokslinių atradimų paslapčių!

Organizatoriai


Atnaujinta: 2017/03/07

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos