Unikali galimybė užmegzti ryšį su palydovu kosmose!
Jau ateinantį pirmadienį – kovo 13 d. 18 val. – kviečiame Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenę į išskirtinį susitikimą su pirmojo lietuviško palydovo Lituanika SAT-1 kūrėju Simonu Kareiva. Susitikimas prasidės 18 val. J. Basanavičiaus progimnazijos salėje, o paskui persikels į mokyklos kiemą. Moksleiviai turės unikalią galimybę kartu su pačiu išradimų kūrėju sukonstruoti mėgėjišką radijo stotelę ir užmegzti ryšį su su orbitoje skraidančiu palydovu.

Laikas vėlyvas, kadangi tik tam tikru laiku ir tik keliolika minučių įmanoma „pagauti“ palydovą. Būkite laiku ir prisilieskite patys prie mokslinių atradimų paslapčių!

Organizatoriai

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas