Šiais metais mūsų valstybė minės atkurtos Lietuvos šimtmečio jubiliejų. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija bei Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį švęs ypatingai. Šios dvi mokyklos dalyvauja projekte „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“, kurio pagrindinis tikslas – tiesioginis ryšys su astronautais kosmose.

Vasario 8 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija bei Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija kviečia stebėti unikalią akciją – rankų tiltą Lietuvai.

Nuo Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos per visą S. Konarskio gatvę iki pat Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos nusidrieks įspūdingas rankų tiltas. Dviejų mokyklų mokiniai rankomis susikibs į gyvą grandinę, simboliškai atkartojančią legendinį Baltijos kelią. 

Rankų tilto Lietuvai laikas – 11.45 – 12.10 val. S. Konarskio gatvėje.

Mokyklų susikirtimo taškas – šalia LRT pastato.

Eismas sankryžose su S. Konarskio gatve uždaromas 11.55 – 12.00 val.

 Vasario 8 d. 13.00 val. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyks šventinis koncertas, skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Renginio svečias – ilgametis diplomatas, visuomenės bei politinis veikėjas, KTU Europos instituto  direktorius Vygaudas Ušackas.

 Vasario 12 d. numatomas unikalus atvejis Lietuvos istorijoje, kai moksleiviai tiesioginio radijo ryšio metu užduos klausimus astronautams, esantiems kosmose.

Pokalbis su tarptautinės kosminės stoties astronautais ir spaudos konferencija vyks Jono Basanavičiaus gimnazijos  (S. Konarskio 34) aktų salėje vasario 12 d., pirmadienį. 14.30 val.

KVIEČIAME DALYVAUTI!

Atnaujinta: 2018/02/07

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena