Praėjusiais mokslo metais Jono Basanavičiaus progimnazija pradėjo bendradarbiauti su Frankofonijos universitetu Nicoje. Birželio mėnesį į kultūrinę ir lingvistinę kelionę vyko 12 progimnazijos mokinių.

Labai džiaugiamės sėkminga išvyka, puikia mokinių patirtimi, gerais tėvelių ir vaikų atsiliepimais, todėl kviečiame registruotis į dar vieną kelionę, kuri mūsų mokinių lauks mokslo metų pabaigoje.

Išvykos metu mokiniai eina į prancūzų kalbos užsiėmimus, paskaitas su Frankofonijos universiteto mokytojais, vyksta į ekskursijas, lanko Žydrosios pakrantės miestelius, gyvena šeimose.

Lingvistinė ir kultūros pažinimo kelionė skirta vyresnių klasių mokiniams.

Išvyka mokama.

Registracija į kelionę vyks nuo lapkričio 4 iki 25 dienos.

Gera žiniaprogimnazija dovanos vieną stipendiją šiai edukacinei prancūzų kalbos programai!

Nemokama kelionė lauks gerai besimokančio ar darančio pažangą, aktyvaus, motyvuoto progimnazijos mokinio. Paraiškas stipendijai gauti mokiniai galės pateikti iki pirmo pusmečio pabaigos.

Registruotis ar teirautis informacijos galite direktoriaus pavaduotojos Donatos Vaičiulienės

119 kab. ar el.paštu donata.vaiciuliene@basanaviciausprogimnazija.lt

Dalyvių skaičius ribotas!

Atnaujinta: 2019/10/27