judekim-2016Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, vienijanti visuomenines kūno kultūros, sporto ir turizmo organizacijas, plėtojančias sveikatą stiprinančią kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, inicijuoja visuotinį socialinį projektą „Judėkim.lt“. Projekto tikslas – paskatinti visuomenę, o ypač tėvus, auginančius mažus vaikus, daugiau judėti ir rodyti aktyvaus gyvenimo būdo pavyzdį vaikams. Šiame konkurse dalyvauja ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 4b klasės mokiniai. Norime pasidžiaugti ketvirtokų entuziazmu ir gera nuotaika!

Kviečiame palaikyti juos ir savo balsą atiduoti čia.

 

Atnaujinta: 2016/05/10

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!