Jau praėjo beveik visas amžius nuo tos dienos, kai buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas. Šiai progai paminėti, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija ir progimnazija parengė bendrą projektą – „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“.

Šis projektas praėjusiais mokslo metais buvo pateiktas Tarptautinei kosmoso agentūrai ARISS Europe  ir iš  52 Europos mokyklų paraiškų pateko į 7 laimėtojų sąrašą. Šio projekto dėka, abiejų mokyklų mokiniai naudodami ryšio techniką, turės galimybę susisiekti ir užduoti klausimus Tarptautinės kosminės stoties astronautams.

Projektas yra unikalus ir neturi jokių alternatyvų visoje Lietuvoje, jo tikslas ne tik skleisti Lietuvos vardą ir paminėti mūsų tėvynės Nepriklausomybės šimtmetį, bet ir platinti tiksliųjų mokslų populiarumą ir svarbą, supažindinti mokinius su mokslo pasaulio naujovėmis, išradimais.

Projektas „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“ mokinius įjungs į daugybę veiklų. Pirmasis žingsnis kūrybinis – sukurti ir išrinkti projekto logotipą. Rugsėjo mėnesį abiejų mokyklų mokiniai per dailės ir informacinių technologijų pamokas piešė ir kūrė logotipus. Pristatome Jums šešis geriausius abiejų mokyklų mokinių logotipus.

Mums reikia išrinkti nugalėtoją, todėl  prašome Jūsų pagalbos! Spauskite „like“ ant labiausiai patikusio logotipo, dalinkitės su draugais, pažįstamais ir taip prisidėkite prie šio išskirtinio projekto. Neliekam abejingi  mokinių kūriniams ir Lietuvos istorijai.

Balsavimas facebooke:

https://www.facebook.com/groups/294923153895784/

Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena