Students-Newspaper-The-Voice6-150x77Dėmesio! Skelbiame nuotaikingą ir žaismingą vasaros nuotraukos konkursą Jono Basanavičiaus progimnazijos internetiniame laikraštyje „The Voice“Labai kviečiame visus bendruomenės narius prisijungti. Jums nereikia mokėti anglų kalbos, kad galėtumėte jame dalyvauti, tiesiog pagaukite nuostabią vasaros akimirką, nufotografuokite ją ir atsiųskite į mūsų elektroninį paštą thevoicespace0@gmail.com.

Rudenį paskelbsime balsavimą ir visi kartu išrinksime nuostabiausią vasaros akimirką. Nugalėtojo laukia nepakartojams prizas – Jamie Oliver receptų knyga „Mano Italija“!!!

 

„The Voice“ kūrybinė komanda

 

 

Konkurso prizas:

mano Italija

Atnaujinta: 2016/06/28

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė