copy-UntitledGegužės 18 d. 12 val. Vilniaus „Medeinos“ pradinėje mokykloje vyko krepšinio varžybos. Sveikiname Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijai atstovavo šie mokiniai: M. Logminas, A. Paulauskas, V. Knizleris, S. N. Mockevičius, L. Mažeika, S. N. Makarskas, S. S. D. Lanauskas, Matulevičius.  Sveikiname mūsų mokyklos komandą, rezultatu 58:38 įveikusią priešininkus.

 

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui Lina Kilčiauskaitė


Atnaujinta: 2016/05/23

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena