3Pilietiškumas Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje – ne tik skambūs žodžiai. Mūsų mokykla ugdo jaunąją kartą skiepydama mokiniams tautiškumo, pilietiškumo principus.

Kovo 11-oji yra atgimusios Lietuvos šventė, jos garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir ateities šauklys. Šiemet ši šventė mūsų progimnazijoje paminėta dainomis ir šokiais.

Renginį progimnazijos bendruomenė pradėjo giedodama tautišką giesmę. Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė bei šventės svečias – Seimo narys Mantas Adomėnas. Smagią nuotaiką koncerto dalyviams dovanojo tautinių šokių kolektyvas, skambias dainas traukė jaunučių choras „Kregždelė“ bei progimnazijos roko grupė.

Kovo 11-oji reiškia mūsų ateities skrydį, kurio sėkmė priklauso nuo mūsų pačių polėkio. Tai pamatas tikėti, kurti, dirbti ir švęsti, gyventi taip, kad neapviltume savęs, protėvių, puoselėjusių lietuvių kalbą, papročius ir tradicijas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame gyvų tradicijų bendruomenė!

 

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/03/09

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!