Prieš didžiąsias metų šventes Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos aktų salėje vyko rusų kalbos protmūšis, kuriame dalyvavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos ir progimnazijos mokiniai. Protmūšis „Kosmosas” – projekto ,,Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso” dalis.

Protmūšyje ,,Kosmosas” dalyvavo Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos aštuntokai ir Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos devintokai ir dešimtokai. Visi mokiniai buvo paskirstyti į grupes, kurios varžėsi tarpusavyje.  Renginį stebėjo gimnazijos ir progimnazijos mokiniai iš skirtingų klasių.

Protmūšio klausimai buvo originalūs ir linksmi bei susiję su kosmoso tematika.

Vertinti dalyvavusių grupių atsakymus buvo paskirti vertintojai: rusų kalbos  mokytoja iš Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, trys abiturientai ir viena dešimtokė iš Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos.

Kiekviena grupė surinko skirtingą balų skaičių, tačiau  laimėjo draugystė ir kiekviena grupė gavo prizą.

Atnaujinta: 2018/03/12

Septintokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie socialinių medijų poveikį vaikams ir paaugliams
Interviu su svečiais iš Jurbarko
Progimnazijoje vyko akcija “Saugus ir Draugiškas internetas”