nuotr. 12016 m. spalio 11 d. mūsų mokykloje  įvyko šventė. Buvo atidarytos naujos konstrukcinių medžiagų  dirbtuvės,  keramikos dirbtuvės ir dar  paminėtas VMG virtuvės vienerių  metų gimtadienis. 16 val. į mokyklą pradėjo rinktis svečiai: buvęs Švietimo ministras Gintaras Steponavičius, olimpietis Virgilijus Alekna,  Vilniaus mero patarėjas  Albertas Lakštauskas, Lietuvos technologijų mokytojų  asociacijos tarybos nariai, Ugdymo plėtotės centro atstovė Eglė Vaivadienė, mokyklos tarybos  pirmininkas Ramūnas Markovas ir kiti mokyklos savivaldos atstovai. Svečiai buvo pakviesti  į teorinę pamoką apie monogramas, taip pat iškilmingai perkirpta  simbolinė juostelė.  Naujose dirbtuvėse teorines žinias taikėme praktiškai padedant dailės mokytojai J. Šakočiuvienei – kiekvienas pasigamino savo monogramą. Iš jų bus kuriamas bendras pano, kuris papuoš mokyklą.

Sulaukėme gražių sveikinimų ir dovanų. Mokyklos direktorė dėkojo prie dirbtuvių  įrengimo prisidėjusiems  žmonėms: mokyklos tarybai, D. Kalindrienei, R. Markovui, Lietuvos technologijų mokytojų asociacijai  ir visiems tėveliams bei mokytojams, kurie  skyrė pajamų mokesčio 2 %  mūsų progimnazijai. Vėliau visi buvome pakviesti į VMG virtuvę, kurioje mūsų laukė gausios vaikų paruoštos vaišės. Ten turėjome galimybę ne tik skaniai užkąsti, bet ir maloniai pabendrauti.

„Niekas taip nepadeda kurti ateities kaip drąsios svajonės, šiandien utopija, rytoj – kūnas…“  Viktor Hugo

Kviečiame J. Basanavičiaus bendruomenę drąsiai svajoti ir kartu svajones paversti realybe.

Direktorės pavaduotoja neformaliam ugdymui Danguolė Kiznienė

 

 

Šventės akimirkos:

nuotr. 3      nuotrr.7

nuotr.8      nuotr. 2

nuotr. 6       nuotr.5

nuotr.9

Atnaujinta: 2016/10/20

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”