unnamed2016 m. spalio 11 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje įvyko Konstitucijos egzamino II etapas. Jame dalyvavo du progimnazijos mokiniai, pirmajame egzamino ture surinkę 25 ir daugiau taškų.

 Antrajame etape 7 a klasės mokinys Povilas Kašauskas iš 19 klausimų teisingai atsakė į 14. Bendraklasiui Radvilui Pelaniui pavyko teisingai įveikti net 18 klausimų. Paskutiniojo 20 klausimo atsakymą vertins centralizuota vertinimo komisija.

Sveikiname mokinius ir džiaugiamės už puikius Konstitucijos egzamino rezultatus! Radvilui linkime sėkmės skinantis kelią į Konstitucijos egzamino nugalėtojų pakylą.

 

Parengė istorijos mokytoja metodininkė

Simona Stankutė


Atnaujinta: 2016/10/11

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!